top of page

Asystent ds. księgowości z językiem francuskim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca hybrydowa (Wrocław lub Łódź)

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wprowadzanie danych do systemu na podstawie zeskanowanych dokumentów

  • Weryfikacji dokumentów zgodnie z obowiązującą procedurą

  • Weryfikacja dostawców w systemach księgowych

  • Kontakt z dostawcami: obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych, wyjaśnianie kwestii z obszaru płatności

  • Obsługa klienta w języku francuskim

Wymagania:

  • W stopniu bardzo dobrym posługuje się językiem francuskim (B2/C1)

  • Zna język angielski na poziomie min. B1

  • Jest osobą otwartą i komunikatywną

  • Poszukuje miejsca pracy, w którym będzie miał możliwości rozwoju zawodowego

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna i in.)

ID 33860

Numer ref.: JAKU