Asystent ds. naliczania wynagrodzeń (dział kadr i płac) Warszawa

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • sporządzanie list płac pracowników zatrudnionych w firmie

  • naliczanie wypłat pracowników

  • naliczanie i koordynowanie pozostałych świadczeń

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych

  • przetwarzanie wniosków urlopowych i pozostałych dokumentów

  • sporządzanie raportów dla klienta

  • obsługa systemów specjalistycznych

Wymagania:

  • doświadczenie w dziedzinie kard i płac - staż zawodowy lub 6 miesięcy doświadczenia branżowego

  • znajomość przepisów kadrowo-płacowych oraz motywacja do kontynuacji nauki w tym zakresie

  • dokładność i skrupulatność, w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • pozytywne nastawienie do nauki

  • motywacja do dalszego rozwoju w tym kierunku

  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Praca stacjonarna

  • Umowę o pracę, na cały okres zatrudnienia

  • Pracę dla międzynarodowej firmy, z ustabilizowaną sytuacją na rynku pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego, w kierunku kadrowo-płacowym

  • Możliwość awansów wewnątrz firmy

  • Benefity: miedzy innymi karta multisport, dofinansowanie do nauki języków, zniżki na produkty firmowe

ID 49562

Numer ref.: MAKO