Asystent w dziale księgowym, obsługa klienta z językiem niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Poznań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie codziennych zadań dotyczących płatności

  • Wszelkie działania w zakresie AP

  • Wsparcie zespołu związane z księgową obsługą klienta biznesowego

  • Sprawdzanie i księgowanie faktur w systemie

  • Praca na SAP

  • Wpisywanie not kredytowych oraz innych dokumentów księgowych

  • Analiza faktur pod katem ich poprawności

  • Aktualizowanie instrukcji roboczych

Wymagania:

  • Znajomość jęz. angielskiego, minimum b2

  • Znajomość jęz. niemieckiego, minimum b2

  • swobodnej komunikacji mailowej oraz telefonicznej, w wymienionych językach

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat

  • Otwartości do nauki

  • Możliwość pracy hybrydowej/stacjonarnej

  • Doświadczenie w zakresie ekonomii, księgowości, administracji lub wykształcenie kierunkowe

Nasz Klient oferuje:

  • Sprzęt służbowy Szkolenia stanowiskowe

  • Rozwijanie znajomości językowych

  • Możliwość zdobycia wiedzy księgowo-administracyjnej

  • Możliwość ukierunkowania dalszej rozwoju zawodowego

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę

  • Pracę na pełen etat (od pon. do pt)

  • Zachowanie work-life balance

  • Praca hybrydowa (docelowo 1-2 razy w tygodniu, placówka firmy mieści się w Poznaniu)

  • Benefity: (opieka medyczna, multisport, dodatkowy dzień wolny - 24 grudnia, oraz system premiowy, po powrocie do biura: dodatki finansowe do lunchu, owocowe dni)

ID 48223

Numer ref.: MAKO