top of page

Mistrz zmiany

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Głuchowo (koło Poznania)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Koordynacja produkcji: planowanie i nadzorowanie produkcji na swojej zmianie, zapewniając, że produkty są wytwarzane zgodnie z określonymi standardami jakości i terminami

  • Zarządzanie zespołem, nadzorowanie i kierowanie zespołem pracowników na zmianie, w tym przydzielanie zadań, monitorowanie wydajności i motywowanie pracowników

  • realizacja planów produkcyjnych

  • kontrolowanie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (w zakresie jego czytania),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej obróbki skrawaniem CNC

  • umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki finansowe dopasowane do zakresu odpowiedzialności

  • dodatkowe premie miesięczne

  • finansowane dla pracowników pakiety medyczne oraz ubezpieczeniowe

  • dofinansowane pakiety sportowe

  • spotkania i wyjścia firmowe

  • premie świąteczne dla pracowników

ID 49038

Numer ref.: EMWI