top of page

Młodszy Specjalista ds. Administracji i Gwarancji - Radom

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Radom

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja umów gwarancyjnych

  • Weryfikacja zamówień w systemie

  • Obsługa klientów biznesowych

  • Weryfikacja treści umów gwarancyjnych

  • Przygotowywanie wniosków gwarancyjnych dla klientów biznesowych

  • Dokumentacja w systemie ERP i skarbowym

Wymagania:

  • Język niemiecki: B2 / język angielski: B2

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomia

  • Doświadczenie w branży bankowej - specjalizacja przetwarzanie gwarancji - minimum 6 miesięcy

  • Umiejętność pracy z klientami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Umowę o prace

  • Bogaty pakiet benefitów

  •  Spotkania integracyjne

  •  Możliwość nauki i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych

  • Praca w trybie hybrydowym Radom

ID  50886

Numer ref.:  MARTY