Młodszy Specjalista ds. analizy treści internetowych w języku holenderskim (bez doświadczenia)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Kraków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • weryfikacja treści pisanych, wstawianych na strony internetowe

  • weryfikacja filmów/nagrań (mniejsza ilość treści audio niż tekstowych)

  • analiza treści, pod kątem zachowania polityki prywatności firmy

  • akceptacja lub odrzucanie powyższych treści

  • wykonywanie pracy zgodnie z ustalonymi procedurami oraz obiektywna analiza treści

  • klasyfikacja treści oraz ich opisywanie

  • codzienna praca z wykorzystaniem Social Media

Wymagania:

  • znajomość języka niderlandzkiego na poziomie min. B2/C1

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • umiejętność zwracania uwagi na szczegóły

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz oceny

  • zainteresowanie obszarem Social Media,

  • zainteresowanie tematyką polityki oraz wyborów

  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe oraz zainteresowanie branżą

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • umowę o prace na cały okres zatrudnienia

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych

  • możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce

  • zdobycie doświadczenia zawodowego

  • szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe

  • praca stacjonarną lub hybrydowa z siedziby firmy (Kraków)

ID  51543

Numer ref.:  MAKO