top of page

Monter regałów

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Wrocław

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wykrywanie ewentualnych uszkodzeń lub problemów podczas montażu

  • Zbieranie niezbędnych części i narzędzi przed rozpoczęciem montażu.

  • Skręcanie detali różnej wielkości zgodnie z instrukcjami montażu.

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i usuwanie odpadków.

  • Sprawdzanie kompletności dostarczonych elementów.

  • Skręcanie regałów oraz mebli.

Wymagania:

  • Brak przeciwskazań do pracy na produkcji,

  • Chęci do pracy,

  • Chęć do rozwoju (możliwość awansu).

Nasz Klient oferuje:

  • 23,5 zł brutto + 300 zł przy pit 2.

  • Umowa zlecenie

  • Przerwa 20 minut

  • Jedna zmiana od 6 (praca po około 8-10h)

  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118

  • Możliwość awansu

ID 47750

Numer ref.: EMWI