top of page

Obsługa klienta biznesowego z j. holenderskim - zdalnie

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Codzienna praca z nowoczesnymi technologiami,

  • Weryfikacja zgłoszeń wysyłanych przez klientów (mail, chat, telefon) - w języku francuskim,

  • Tworzenie raportów, analiz w języku niderlandzkim,

  • Drobne tłumaczenia oraz redakcja tekstów na potrzeby działu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego (min. B2),

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Komunikatywność, otwartość,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Codzienne wykorzystywanie języka obcego oraz wzrost kompetencji językowych,

  • Pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji w zgranym zespole,

  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, My Benefit System, karta lunchowa i sportowa i in.

ID 31197 Numer ref.: JAKU