Obsługa klienta międzynarodowego z jęz. niemieckim (dział księgowy AR) - praca zdalna

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Lódź

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Nauka procesów księgowo-administracyjnych, pod kątem obsługi klienta biznesowego

  • Wystawianie oraz księgowanie faktur w systemach takich jak SAP czy Salesforce

  • Realizacja bieżących płatności i wprowadzanie danych do systemu

  • Księgowanie kompensat, należności i wpłat od klientów

  • Kontakt z klientami biznesowymi

  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami oraz stanu ich obrotów i sald

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego (poziom minimalny: B2) - ważne aby posiadać umiejętność posługiwania się oba językami obcymi i umiejętność komunikowania się w tych językach

  • Doświadczenie w branży księgowej: mile widziane, najlepiej w dziale AR

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat (od poniedziałku do piątku)

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat

  • Znajomość SAP/Salesforce: nie jest wymagana

  • Wykształcenie księgowe, będzie dodatkowym atutem

  • Praca w międzynarodowym środowisku dla klienta międzynarodowego

  • Pracę w trybie hybrydowym z Łodzi

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (od pierwszego dnia zatrudnienia)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

  • Możliwości rozwoju i szybkiego awansu

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

ID  51337

Numer ref.:  MAKO