top of page

Operator wózka widłowego

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Gdańsk Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie kontroli stanu technicznego wózka widłowego przed rozpoczęciem pracy

  • Bezpieczna obsługa wózków widłowych, zgodnie z przepisami i procedurami UDT

  • Przestrzeganie procedur przy przyjmowaniu i wydawaniu materiałów

  • Załadunek i rozładunek materiałów zgodnie z instrukcjami

Wymagania:

  • Posiadania ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego (UDT kat. I WJO)

  • Doskonała zdolność do oceny i minimalizacji ryzyka wypadków

  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych

  • Sprawności fizycznej

Nasz Klient oferuje:

  • Stawka 28-31 zł brutto/h

  • Umowa zlecenie

  • Pracę na nowoczesnym składzie magazynowym

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Praca w przyjaznym zespole

ID 48932 Numer ref.: EMWI