Praca w dziale administracyjnym (naliczanie wynagrodzeń) - praca hybrydowa

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników zgodnie z obowiązującymi regulacjami

  • Sprawdzanie i weryfikacja dokumentacji związanej z wynagrodzeniem

  • Tworzenie raportów związanych z naliczeniami wynagrodzeń

  • Współpraca z działem HR w kwestiach związanych z wynagrodzeniem

  • Śledzenie zmian w przepisach prawa pracy

Wymagania:

  • Minimum 1-2 roczne doświadczenie zawodowe, na podobnym stanowisku

  • Motywacja do dalszego rozwoju zawodowego, związanego z kadrami

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, kadrowo-płacowych

  • Język angielski: B1

  • Praca hybrydowa z nowoczesnego biura w Warszawie (Aleje Jerozolimskie)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i dokształcania się w zakresie kadrowo-płacowym

  • Work-life balance

ID  50953

Numer ref.:  MAKO