top of page

Praca w korporacji dla absolwentów hebraistyki

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie wewnętrznej korespondencji w j. angielskim i hebrajskim

  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych

  • Przyjmowanie, procesowanie i uzgadnianie faktur spływających globalnie

  • Zarządzanie danymi - aktualizowanie ich w systemie i analizowanie

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i zestawień

Wymagania:

  • Znajomość języka hebrajskiego i angielskiego na poziomie B2

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głównie programów Word i Excel

  • Doświadczenie lub wykształcenie w obszarze finansów lub księgowości będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowanie, sumienność i obowiązkowość

  • Doświadczenie w pracy w korporacji mile widziane

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowy program wdrożeniowy (pakiet szkoleń wewnętrznych)

  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku

  • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji

  • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)

ID 49509 Numer ref.: MARTY