Praca w korporacji z językiem HEBRAJSKIM - bez doświadczenia

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie

  • Przyjmowanie zamówień oraz ich realizacji

  • Wykonywanie codziennych zadań z oddelegowaniem poważniejszych problemów do przełożonego

  • Analiza zapytań mailowych oraz kontakt telefoniczny z klientem wewnętrznym w języku hebrajskim,

  • Współpraca z zagranicznymi działami firmy

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i hebrajskiego (min. B2)

  • Dostępność do pracy na pełen etat

  • Kilkumiesięczne doświadczenie w obsłudze klienta / administracji będzie dodatkowym atutem

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów

  • Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów

  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, vouchery

ID 49510 Numer ref.: MARTY