Przedstawiciel ds. sprzedaży wewnętrznej z jęz. niemieckim - praca hybrydowa

Lokalizacja: Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji z klientami na rynku niemieckojęzycznym

  • Prezentacja rozwiązań IT oraz świadczenie usług doradczych w obszarze technologii informatycznych

  • Aktywna obsługa klientów, w tym odpowiedzi na zapytania oraz prowadzenie negocjacji cenowych

  • Monitorowanie rynku i konkurencji

  • Raportowanie wyników sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum półroczne doświadczenie w obszarze sprzedaży

  • Chęć do nauki zrozumienia produktów i usług związanych z branżą IT

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)

  • Kompetencje interpersonalne oraz umiejętność nawiązywania trwałych kontaktów z klientami.

  • Umiejętność negocjacji

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze IT i sprzedaży

  • Szkolenia oraz dostęp do najnowszych narzędzi i technologii

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

  • Bogaty pakiet benefitów tj. prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, platforma MyBenefit

ID 48941

Numer ref.: JAKU