Specjalista do spraw księgowości zewnętrznej - praca w polskiej księgowości - Katowice

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Katowice

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Sporządzanie i składanie deklaracji, podatkowej CIT, PIT oraz IFT, PCC, ORD,

  • Naliczanie podatku odroczonego przygotowywanie pozostałych rozliczeń podatkowych

  • Weryfikacja ksiąg podatkowych i finansowych

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, na potrzeby klientów biznesowych

  • Przygotowanie ksiąg do powyższych sprawozdań finansowych

  • Organizacja pracy swojej i pracy zespołu

  • Wsparcie klienta biznesowego

  • Udział w fakturowaniu obsługiwanych klientów (ssk)

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego, na poziomie B1/B2

  • Około 1-2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego księgowego w księgowości polskiej

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki, związane z rachunkowością, finansami, ekonomią)

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, w skali miesiąca

  • Otwartość na pracę w trybie hybrydowym (biuro zlokalizowane jest w Katowicach)

  • Pracę na podstawie umowy o pracę, od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (start między 6.00 a 9.00)

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (około 1-miesięczne wdrożenie w trybie stacjonarnym)

  • EnelMed, dofinansowanie do Multisport,1,5 godziny angielskiego w skali tygodnia, ubezpieczenie grupowe na życie, Polecenia pracownicze, Imprezy integracyjne bogaty pakiet benefitów:

  • Możliwość rozwoju zawodowego (stanowiska liderskie)

  • Pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

ID  53078

Numer ref.:  MAKO