Specjalista ds. kadr i płac – praca w rozwijającej się firmie Warszaw

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • Sporządzanie list płac pracowników

  • Tworzenie dokumentacji kadrowej (umowy, aneksy i pozostałe dokumenty)

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników

  • Naliczanie i koordynowanie pozostałych aspektów związanych z zatrudnieniem

  • Sporządzanie sprawozdań oraz deklaracji do instytucji zewnętrznych

  • Codzienna komunikacja z klientem i tworzenie dokumentów na jego indywidualne potrzeby

  • Obsługa systemów kadrowo-płacowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z naliczaniem wynagrodzeń

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy (uzupełnianie wiedzy branżowej)

  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Pracę stacjonarną z nowoczesnego biura w Warszawie (możliwość pracy z domu 23 dni w skali roku)

  • Dodatkowy pakiet benefitów tj. ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych

  • Cykliczne imprezy integracyjne organizowane dla pracowników

  • Przyjazne, wspierające środowisko pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uczestnictwa w szkoleniach

ID 48802

Numer ref.: MAKO