Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z j.niemieckim i angielskim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Wrocław

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientem wewnętrznym w języku niemieckim i angielskim,

  • Prowadzenie klasyfikacji przychodzących powiadomień,

  • Pierwsza linia wsparcia technicznego,

  • Przekazywanie bardziej złożonych problemów na drugą linię wsparcia.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (min. C1),

  • Znajomość języka angielskiego (min. C1),

  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,

  • Zaawansowane umiejętności obsługi komputera,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy,

  • Dofinansowania do kursów językowych,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych.

  • Możliwość pracy zdalnej

ID  MARTY

Numer ref.:  51312