Specjalista ds. gwarancji bankowych - (jęz. angielski i/lub niemiecki)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Radom

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja umów gwarancyjnych

  • Weryfikacja zamówień w systemie

  • Obsługa klientów biznesowych

  • Weryfikacja treści umów gwarancyjnych

  • Przygotowywanie wniosków gwarancyjnych dla klientów biznesowych

  • Dokumentacja w systemie ERP i skarbowym

Wymagania:

  • Język niemiecki: B2 / język angielski: B2

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomia

  • Doświadczenie w branży bankowej - specjalizacja przetwarzanie gwarancji - minimum 6 miesięcy

  • Umiejętność pracy z klientami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Umowę o prace

  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport, okularów, karta lunchowa, paczki świąteczne, premia roczne i inne

  • Elastyczne godziny pracy - rozpoczęcie możliwe od 6:00 do 10:00

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwość nauki i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych

ID  51482

Numer ref.:  JAOK