Wsparcie finansowo-księgowe (praca dla absolwentów) z językiem niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie planów finansowych dla przedsiębiorstwa

  • proponowanie rozwiązań budżetowych

  • monitoring płatności i kosztów oraz proponowanie usprawnień

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych

  • tworzenie i kontrola realizacji budżetu

  • doskonalenie istniejących procesów i proponowanie usprawnień dla placówki

  • ścisła współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) oraz języka niemieckiego (B2/C1)

  • Możliwość zdobycia i wyspecjalizowania posiadanych umiejętności związanych z branżą księgowo-finansową

  • Umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych z klientami biznesowymi

  • Dostępność do pracy na pełen etat, od poniedziałku do piątku

  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych

  • Pracę hybrydową (2-3 razy w ciągu tygodnia z biura w Warszawie, pozostałe dni można wykonywać obowiązki z domu)

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, dla każdego pracownika

  • Stabilizację zawodową - możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umów zlecenie, umów o dzieło)

  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz onboarding

  • Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Szansę na rozwój zawodowy

  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

ID 49558 Numer ref.: MAKO